SimpleLogin (7.1.2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Forgot password?
my: စကားဝှက် မေ့သွားသလား

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Color
my: အရောင်
