SimpleLogin (7.1.2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Configuration
ps: سازول

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Color
ps: رنګ
