SimpleLogin (7.1.3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Forgot password?
af: Wagwoord vergeet?

en: Login
af: Gebruiker

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Color
af: Kleur
