SimpleLogin (7.1.3) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Forgot password?
es: ¿Olvidó su contraseña?

en: Login
es: Iniciar sesión

en: Image
es: Imagen

en: Settings
es: Configuración

en: Background Image
es: Imagen de fondo

en: Advanced Settings
es: Configuración avanzada

en: Click here
es: Pulse aquí

en: Configuration
es: Configuración

en: Background color
es: Color de fondo

en: Sign up
es: Registrarse

en: Opacity
es: Opacidad

en: Background opacity
es: Opacidad del fondo
