SimpleLogin (7.1.3) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Forgot password?
he: שכחת סיסמה?

en: Login
he: כניסה

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Configuration
he: הגדרות

en: Background color
he: צבע רקע

en: Color
he: צבע

en: Sign up
he: הרשמה
