SimpleLogin (7.1.3) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Forgot password?
hr: Zaboravili ste lozinku?

en: Login
hr: Prijava

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Configuration
hr: Postavke

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Color
hr: Boja
