SimpleLogin (7.1.3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Forgot password?
hy: Մոռացե՞լ եք գաղտնաբառը։

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Color
hy: Գույն
