SimpleLogin (7.1.3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Forgot password?
ka: დაგავიწყდათ პაროლი?

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Color
ka: ფერი
