SimpleLogin (7.1.3) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Forgot password?
pl: Zapomniane hasło?

en: Login
pl: Zaloguj

en: Image
pl: Obraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Background Image
pl: Obraz tła

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Click here
pl: Kliknij tutaj

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Color
pl: Kolor

en: Sign up
pl: Zapisz się

en: Opacity
pl: Przeźroczystość
