SimpleLogin (7.1.3) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Forgot password?
tr: Parolanızı mı unuttunuz?

en: Login
tr: Giriş

en: Image
tr: Resim

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Click here
tr: Burayı tıklayın

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Color
tr: Renk

en: Sign up
tr: Kaydol
