SimpleLogin (7.1.3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Image
ar: الصورة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Color
ar: اللون
