SimpleLogin (7.1.3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Forgot password?
eo: Ĉu vi forgesis la pasvorton?

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Color
eo: Koloro
