SimpleLogin (7.1.3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Forgot password?
kk: Кілт сөзіңізді ұмытып қалдыңыз ба?

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Color
kk: Түс
