SimpleLogin (7.1.3) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Forgot password?
kn: ಪಾಸ್ ವರ್ಡ್ ಮರೆತು ಹೋಗಿದೆಯೇ?

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Advanced Settings
kn: ಸುಧಾರಿತ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Background image
kn: ಹಿನ್ನಲೆಯ ಚಿತ್ರ
