SimpleLogin (7.1.3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Forgot password?
ku: وشه‌ی نهێنیت بیرکردووه‌؟

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Color
ku: ڕه‌نگ
