SimpleLogin (7.1.3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Forgot password?
lt: Pamiršai slaptažodį?

en: Login
lt: Prisijungti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Click here
lt: Spauskite čia

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Color
lt: Spalva
