SimpleLogin (7.1.3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Forgot password?
te: కొత్త సంకేత పదం పంపించు

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Click here
te: ఇక్కడ నొక్కండి

en: Color
te: రంగు
