SimpleLogin (8.x-3.2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Image
pt: Imagem

en: Settings
pt: Configurações

en: Background Image
pt: Imagem de Fundo

en: Advanced Settings
pt: Configurações avançadas

en: Configuration
pt: Configurações

en: Color
pt: Cor

en: Opacity
pt: Opacidade
