SimpleMDE Markdown Editor (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Quote
fa: نقل قول

en: Custom
fa: سفارشی

en: Heading
fa: عنوان

en: Code
fa: کد

en: About
fa: درباره
