SimpleMDE Markdown Editor (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Quote
fi: Lainaus

en: Custom
fi: Oma

en: Heading
fi: Ylätunniste

en: Code
fi: Koodi

en: About
fi: Tietoja

en: Insert Image
fi: Lisää kuva

en: Spellchecker
fi: Kielen tarkistus

en: Available buttons
fi: Käytettävissä olevat painikkeet
