SimpleMDE Markdown Editor (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Quote
lt: Kaina

en: Custom
lt: Savitas

en: Heading
lt: Antraštė

en: Code
lt: Kodas

en: About
lt: Apie

en: Insert Image
lt: Įterpti paveikslėlį
