SimpleMDE Markdown Editor (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Quote
lv: Citāts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Code
lv: Kods

en: About
lv: Par
