SimpleMDE Markdown Editor (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Custom
gl: Personalizado

en: Heading
gl: Cabeceira

en: Code
gl: Código

en: About
gl: Información

en: Available buttons
gl: Botóns dispoñibles
