SimpleMDE Markdown Editor (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Quote
ru: Цитата

en: Custom
ru: Собственная

en: Heading
ru: Заголовок

en: Code
ru: Код

en: About
ru: Информация

en: Insert Image
ru: Вставить изображение

en: Spellchecker
ru: Проверка правописания

en: Available buttons
ru: Доступные кнопки
