SimpleMDE Markdown Editor (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Custom
sk: Vlastná

en: Heading
sk: Nadpis

en: Code
sk: Kód

en: About
sk: Informácie o

en: Insert Image
sk: Vložiť obrázok

en: Available buttons
sk: Dostupné tlačidlá
