SimpleMDE Markdown Editor (8.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Custom
et: Kohandatud

en: Heading
et: Pealkiri

en: Code
et: Kood

en: About
et: Programmist

en: Insert Image
et: Sisesta pilt

en: Available buttons
et: Saadaolevad nupud
