SimpleMDE Markdown Editor (8.x-1.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Quote
fr: Citer

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Heading
fr: Entête

en: About
fr: À propos

en: Insert Image
fr: Insérer une image

en: Spellchecker
fr: Correcteur d'orthographe

en: Available buttons
fr: Boutons disponibles
