SimpleMDE Markdown Editor (8.x-1.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Quote
ar: الاقتباس

en: Custom
ar: مخصص

en: Heading
ar: الترويسة

en: Code
ar: الكود

en: About
ar: حول

en: Insert Image
ar: إدراج صورة

en: Available buttons
ar: الأزرار المتاحة
