SimpleMDE Markdown Editor (8.x-1.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Quote
hu: Ajánlat

en: Custom
hu: Egyéni

en: Heading
hu: Címsor

en: Code
hu: Kód

en: About
hu: Leírás

en: Insert Image
hu: Kép beszúrása

en: Spellchecker
hu: Helyesírás-ellenőrző

en: Available buttons
hu: Rendelkezésre álló gombok

en: Toggle Preview
hu: Előnézet engedélyezése
