SimpleMDE Markdown Editor (8.x-1.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Custom
pl: Własne

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Code
pl: Kod

en: About
pl: O stronie

en: Insert Image
pl: Wstaw obraz

en: Spellchecker
pl: Sprawdzanie pisowni

en: Available buttons
pl: Dostępne przyciski
