SimpleMDE Markdown Editor (8.x-1.0-alpha5) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Quote
uk: Цитувати

en: Custom
uk: Власний

en: Heading
uk: Заголовок

en: Code
uk: Код

en: About
uk: Про модуль

en: Insert Image
uk: Вставити зображення

en: Spellchecker
uk: Перевірка правопису

en: Available buttons
uk: Доступні кнопки

en: Toggle Preview
uk: Вимкнути передперегляд
