Simple Meta (8.x-2.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: About
ku: دەربارە
