Simple Meta (8.x-2.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Url
mn: Хаяг
