Simple Meta (8.x-2.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: View
fr: Voir

en: Keywords
fr: Mots-clés

en: Url
fr: URL

en: Data
fr: Données
