Simplenews (3.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (49 entries)

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: List
am: ዝርዝር

en: Subscribe
am: ለደምበኝነት ይመዝገብ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Email settings
am: የኢሜል ቅንብሮች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Export
am: ላክ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Update
am: አዘምን

en: High
am: ከፍ ያለ

en: Low
am: ዝቅተኛ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Active
am: ገባሪ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: 1 day | @count days
am[0]: 1 ቀን
am[1]: @count ቀኖች

en: Published
am: የታተመ

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Hidden
am: ድብቅ

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: Source
am: ምንጭ

en: Configure permissions
am: ፈቃዶች ውቀርት

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »

en: Newsletter
am: መጽሄት

en: 1 week | @count weeks
am[0]: 1 ሳምንት
am[1]: @count ሳምንቶች

en: Account
am: መለያ

en: User account
am: የተጠቃሚ መለያ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ

en: Type of item to reference
am: ማጣቀስ የተፈለገው ዓይነት

en: Reference method
am: የማጣቀሻ ስልት
