Simplenews (3.0.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (22 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Message
ht: Mesaj

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè

en: Add content
ht: Ajoute kontni

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: User account
ht: Kont itilizatè

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
