Simplenews (3.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (80 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Subscribers
be: Падпісанты

en: List
be: Спіс

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Unsubscribe
be: Адпісацца

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Email settings
be: Налады пошты

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Test
be: Тэст

en: Message
be: Паведамленне

en: - None -
be: - Нічога -

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Export
be: Экспарт

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: Access
be: Доступ

en: Format
be: Фармат

en: Updated
be: Абноўлена

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Mail
be: Пошта

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Node
be: Вузел

en: Activated
be: Актываваны

en: Active
be: Актыўна

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: 1 day | @count days
be[0]: 1 дзень
be[1]: @count дні
be[2]: @count дзён

en: Recipients
be: Атрымальнікі

en: Published
be: Апублікавана

en: Normal
be: Нармальны

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Send
be: Адаслаць

en: Configuration
be: Налады

en: Role
be: Роля

en: Plain
be: Звычайны

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Hidden
be: Схаваць

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Source
be: Крыніца

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: Configure permissions
be: Наладзіць правы

en: Days
be: Дні

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Apply
be: Ужыць

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Send newsletter
be: Адпраўка рассылкі

en: Confirm subscription
be: Пацвердзіць падпіску

en: 1 week | @count weeks
be[0]: 1 тыдзень
be[1]: @count тыдні
be[2]: @count тыдняў

en: Account
be: Акаўнт

en: Data
be: Дадзенныя

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: User account
be: Рахунак карыстальніка

en: Are you sure you want to add %user to the %newsletter mailing list?
be: <p>Вы напэўна хочаце падпісаць %user на рассылку %newsletter?</p>

en: %user was added to the %newsletter mailing list.
be: Адрас %user занесены ў спісак рассылкі %newsletter.

en: Are you sure you want to remove %user from the %newsletter mailing list?
be: <p>Вы напэўна хочаце выдаліць адрас %user з падпіскі на %newsletter?</p>

en: Unsubscribe from this newsletter
be: Адпісацца з гэтай рассылкі

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя

en: Customization
be: Наладка па тэхнічным умовам

en: @name field is required.
be: @name поле патрабаванае.
