Simplenews (3.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (59 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Test
jv: Ujian

en: Message
jv: Pesen

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Export
jv: Ngékspor

en: Node ID
jv: ID Node

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: High
jv: Dhuwur

en: Low
jv: Endhép

en: Access
jv: Akses

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Mail
jv: Surat

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Active
jv: Aktif

en: Add content
jv: Nambah kontèn

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: 1 day | @count days
jv[0]: Sedinā
jv[1]: @count dina

en: Recipients
jv: Penerima

en: Published
jv: Dipacak

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Send
jv: Kirim

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Role
jv: Parāgā

en: Hidden
jv: Umpetan

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Select list
jv: Daftar pilih

en: Configure permissions
jv: Konfigurasi kawenangan

en: Default value
jv: Biji gawan

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: 1 week | @count weeks
jv[0]: 1 minggu
jv[1]: @count minggu

en: Account
jv: Akun

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna

en: User account
jv: Akun panganggo

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin

en: Customization
jv: Kostumisasi

en: Asc
jv: Urut Maju
