Simplenews (3.0.0-beta2) - en to mn translation catalogue (53 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Subscribers
mn: Захиалагчид

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Unsubscribe
mn: Бүртгэлээс хасуулах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Email settings
mn: Имэйл тохиргоо

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: High
mn: Өндөр

en: Low
mn: Нам

en: Access
mn: Хандалт

en: Format
mn: Бүтэц

en: Subscriptions
mn: Бүртгэлүүд

en: Mail
mn: Шуудан

en: Block message
mn: Блок зурвас

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: Node
mn: Зангилаа

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: 1 day | @count days
mn[0]: 1 өдөр
mn[1]: @count өдөр

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Send
mn: Илгээх

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: 1 week | @count weeks
mn[0]: 1 долоо хоног
mn[1]: @count долоо хоногууд

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг
