Simplenews (3.0.0-beta3) - en to bg translation catalogue (67 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: List
bg: Списък

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Unsubscribe
bg: Прекрати абонамента

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Priority
bg: Приоритет

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Test
bg: Тест

en: Message
bg: Съобщение

en: - None -
bg: - Не -

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Export
bg: Експорт

en: Node ID
bg: Номер

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: High
bg: Силна

en: Low
bg: Слаба

en: Format
bg: Формат

en: Updated
bg: Обновено

en: Timestamp
bg: Време

en: Subscriptions
bg: Абонаменти

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: Active
bg: Активен

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: 1 day | @count days
bg[0]: 1 ден
bg[1]: @count дни

en: Recipients
bg: Получатели

en: Published
bg: Публикувано

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Send
bg: Изпрати

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Role
bg: Роля

en: Hidden
bg: Скрит

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Source
bg: Източник

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Select list
bg: Избор от списък

en: Configure permissions
bg: Настрой правата

en: Mail settings
bg: Настройки на пощата

en: Apply
bg: Търси

en: Subscription
bg: Абонамент

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: 1 week | @count weeks
bg[0]: 1 седмица
bg[1]: @count седмици

en: Account
bg: Акаунт

en: Subscribed
bg: Абонирани потребители

en: User account
bg: Потребителски акаунт
