Simplenews (3.0.0-beta4) - en to kk translation catalogue (47 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Test
kk: Тест

en: Message
kk: Хабарлама

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Export
kk: Экспорт

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: High
kk: Жоғары

en: Low
kk: Төмен

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: Active
kk: Белсенді

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: 1 day | @count days
kk[0]: @count күн

en: Recipients
kk: Алушылар

en: Published
kk: Жарияланған

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Configure permissions
kk: Рұқсаттарды теңшелеу

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: 1 week | @count weeks
kk[0]: 1 апта

en: Account
kk: Есеп

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі
