Simplenews (4.0.0-alpha3) - en to si translation catalogue (24 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Email settings
si: විද්‍යුත් තැපැල් සැකසුම්

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Number
si: අංකය

en: Name
si: නම

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: High
si: උසස්‌

en: Low
si: පහත්

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: 1 day | @count days
si[0]: දිනක්
si[1]: දින @count ක්

en: Unlimited
si: අනන්තයි

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: 1 week | @count weeks
si[0]: සතියක්
si[1]: සති @count ක්

en: Account
si: ගිණුම

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය

en: User account
si: ඔබගේ ගිණුම
