Simplenews (4.0.0-alpha3) - en to te translation catalogue (47 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Content
te: సారము

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Author
te: రచయిత

en: Subscribers
te: చందాదార్లు

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Email settings
te: ఈమెయిలు అమరికలు

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Number
te: సంఖ్య

en: Message
te: సందేశం

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Update
te: తాజాకరించు

en: High
te: ఎక్కువ

en: Low
te: తక్కువ

en: Format
te: ఆకృతి

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Mail
te: మెయిల్

en: User
te: వాడుకరి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ

en: 1 day | @count days
te[0]: 1 రోజు
te[1]: @count రోజులు

en: Normal
te: సాధారణ

en: Unlimited
te: అపరిమితం

en: Send
te: పంపించు

en: Role
te: పాత్ర

en: Source
te: మూలం

en: Select list
te: జాబితాను ఎంచుకోండి

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: Reason
te: కారణం

en: Active users
te: క్రియాశీల వాడుకరులు

en: 1 week | @count weeks
te[0]: 1 వారం
te[1]: @count వారాలు

en: Account
te: ఖాతా

en: User account
te: వాడుకరి ఖాతా
