Simplenews (4.1.0) - en to af translation catalogue (59 entries)

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Author
af: Outeur

en: Subscribers
af: Intekenare

en: List
af: Lys

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Unsubscribe
af: Beëindig intekenaarskap

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Email settings
af: Epos-instellings

en: Priority
af: Prioriteit

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Test
af: Toets

en: Message
af: Boodskap

en: - None -
af: - Geen -

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: High
af: Hoog

en: Low
af: Laag

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Mail
af: E-pos

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: Activated
af: Geaktiveer

en: Active
af: Aktief

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: 1 day | @count days
af[0]: 1 dag
af[1]: @count dae

en: Recipients
af: Ontvangers

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Normal
af: Normaal

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Send
af: Stuur

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Role
af: Rol

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Source
af: Bron

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Newsletter
af: Nuusbrief

en: 1 week | @count weeks
af[0]: 1 week
af[1]: @count weke

en: Account
af: Rekening

en: User account
af: Gebruikersrekening

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
