Simplenews (4.1.0) - en to km translation catalogue (58 entries)

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Message
km: សារ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: High
km: ខ្ពស់

en: Low
km: ទាប

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Active
km: សកម្ម

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: 1 day | @count days
km[0]: @count ថ្ងៃ

en: Recipients
km: អ្នក​ទទួល​

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Role
km: តួនាទី

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: Configure permissions
km: កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​សិទ្ធិ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: 1 week | @count weeks
km[0]: @count សប្ដាហ៍

en: Account
km: គណនី

en: User account
km: គណនី​អ្នកប្រើ

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​

en: Customization
km: ការ​ប្តូរ​តាម​បំណង
