Simplenews (4.1.0) - en to ne translation catalogue (52 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: ID
ne: परिचय

en: Mail
ne: पत्र

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: Active
ne: सक्रिय

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: 1 day | @count days
ne[0]: १ दिन
ne[1]: @count दिन

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Normal
ne: साधारण

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Hidden
ne: लुकेको

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Source
ne: स्रोत

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: 1 week | @count weeks
ne[0]: १ हप्‍ता
ne[1]: @count हप्‍ता

en: Account
ne: खाता

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता
