Simplenews (4.1.0) - en to lo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Add content
lo: ເພີ້ມເນື້ອໃນ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ

en: Account
lo: ບັນຊີ
