Simplenews (4.1.0) - en to sr translation catalogue (43 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Author
sr: Аутор

en: Subscribers
sr: Претплатници

en: List
sr: Листа

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Unsubscribe
sr: Одјавите се са листе

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Email settings
sr: Подешавања Е-поште

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: ID
sr: ИД

en: Mail
sr: Пошта

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Block
sr: Блок

en: 1 day | @count days
sr[0]: @count дан
sr[1]: @count дана
sr[2]: @count[2] дана

en: Role
sr: Улога

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Newsletter
sr: Билтен

en: Newsletters
sr: Билтени

en: 1 week | @count weeks
sr[0]: @count недеља
sr[1]: @count[1] недеље
sr[2]: @count[2] недеља

en: @name field is required.
sr: @name поље је потребно попунити.

en: Administer newsletters
sr: Уреди билтене

en: Type of item to reference
sr: Тип ставке за референцирање

en: Reference method
sr: Метод референцирања
