Simplenews (8.x-1.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (11 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Confirm
mk: Потврда

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: Export
mk: Изнесување

en: Add
mk: Додај

en: Active
mk: Активно

en: Log in
mk: Најави ме

en: Create new account
mk: Креирање нова сметка

en: User account
mk: Корисничка сметка

en: Add content type
mk: Додавање тип содржина
