Simplenews (8.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (60 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Subscribers
hy: Բաժանորդներ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Email settings
hy: Էլ-հասցեի կարգավորումներ

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Export
hy: Արտահանել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: High
hy: Բարձր

en: Low
hy: Ցածր

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Mail
hy: Փոստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Error
hy: Սխալ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: 1 day | @count days
hy[0]: 1 օր
hy[1]: @count օր

en: Never
hy: Երբեք

en: Recipients
hy: ստացողներ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Configure permissions
hy: Կարգավորել արտոնություններ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: « first
hy: « առաջինը

en: 1 week | @count weeks
hy[0]: @count շաբաթ

en: User account
hy: Պրոֆիլ

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:

en: Type of item to reference
hy: Հղման առարկայի տեսակը
